JUMP TO CONTENT
Keresés
  1. Szakemberek
  2. Budaörs
  3. Beszerzés

Saját márka vezető

Stellenbeschreibung

A cég leírása

A német központú METRO csoport egy vezető nemzetközi nagykereskedelmi vállalat, mely célzottan a szállodák, éttermek és vendéglátóegységek (HoReCa), valamint az önálló kereskedők igényeinek kiszolgálására specializálódott. A Társaság 23 országban működik, világszerte több mint 90 ezer főt foglalkoztat.

A METRO 1993-ban elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra. Üzleti koncepciónk, hogy maximálisan támogassuk a professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vigyék, célunk az, hogy az első számú partnerükké váljunk.

Jelenleg 13 áruházzal állunk nagykereskedőként profi vevőink szolgálatára az ország számos pontján, teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységeikhez.

A METRO több mint 2000 főt foglalkoztat Magyarországon.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba.

Az állás leírása

Milyen feladatok várnak rád?

  • A vállalat sajátmárkás stratégiájának meghatározása és végrehajtása
  • A meglévő sajátmárka portfólió fejlesztése és kezelése
  • Új termékek és megoldások ajánlása együttműködve a kategóriamenedzserekkel
  • Saját márkás termékek COGS menedzsmentje
  • A jelenlegi választék elemzése, a potenciális hiányosságok azonosítása; a saját márkás választék és összetételének fejlesztése
  • Piaci trendek elemzése és azok alapján fejlesztési javaslatok készítése
  • Saját márkákkal kapcsolatos marketingtevékenységek koordinálása közösen a marketing területtel
  • Szoros együttműködés a minőségbiztosítással (pl. terméktesztelés terén)
  • 4 fős csapat vezetése

Képzettség

Téged keresünk, ha…

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel preferáltan beszerzés, marketing vagy értékesítési területen
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel beszerzési vagy saját márkákhoz kapcsolódó területen
  • Aktívan, tárgyalási szinten használod az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képességgel, érdekérvényesítő és meggyőző készséggel rendelkezel
  • Kiemelkedő elemző és döntéshozó képességed van
  • Pontosság és önálló munkavégzés jellemez
  • Magabiztosan használod a Microsoft Office programokat (Excel, Word, PowerPoint)
  • Kisebb csapat vezetéseben szerzett gyakorlattal rendelkezel

További információk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszútávon számítunk Rád és a szakértelmedre
  • 13 – 14 havi bért biztosítunk, melyet munkabérként vagy cafeteriaként is megkaphatsz
  • Laptopot és telefont biztosítunk a munkádhoz
  • Az év nagykereskedő cége vagyunk és egyben a legnagyobb élelmiszer és nem élelmiszer nagykereskedő cég Magyarországon, 13 telephellyel országosan
  • Home office lehetőséget is biztosítunk heti két napban (szerda, csütörtök)
  • Érdekes és változatos feladatokkal találhatod szembe magad, melyek lehetőséget biztosítanak a további fejlődésre
  • Dinamikus és aktív csapat tagja lehetsz
  • Juttatási csomagunk része a vállalati gépjármű is
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élj a dolgozói kedvezmények nyújtotta lehetőségekkel!

Munkavégzés helye: Budaörs, 2040, Keleti utca 3.

  2. Budaörs
Keresés

Munkahelyek