JUMP TO CONTENT
Keresés
  1. Szakemberek
  2. Budaörs
  3. Beszerzés

Kategória menedzser

Stellenbeschreibung

A cég leírása

A német központú METRO csoport egy vezető nemzetközi nagykereskedelmi vállalat, mely célzottan a szállodák, éttermek és vendéglátóegységek (HoReCa), valamint az önálló kereskedők igényeinek kiszolgálására specializálódott. A Társaság 23 országban működik, világszerte több mint 90 ezer főt foglalkoztat.

A METRO 1993-ban elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra. Üzleti koncepciónk, hogy maximálisan támogassuk a professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vigyék, célunk az, hogy az első számú partnerükké váljunk.

Jelenleg 13 áruházzal állunk nagykereskedőként profi vevőink szolgálatára az ország számos pontján, teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységeikhez.

A METRO több mint 2000 főt foglalkoztat Magyarországon.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba.

Az állás leírása

Milyen feladatok várnak rád?

  • A felelőségi körödbe tartozó beszerzési terület menedzselése a szortiment kiválasztásától, az árazáson és kihelyezésen át, a termék kivezetéséig a választékból
  • A terület forgalmi, profit, készlet és leltárhiány terveinek megfelelő működés biztosítása
  • Az éves reklámterv megvalósulásának biztosítása, a területre vonatkozó akciók összeállítása, azok teljes körű felügyelete
  • Versenyképes árak biztosítása a kategóriában, a beszerzési árak folyamatos kontroll alatt tartása
  • Alternatív beszerzési források keresése
  • Logisztikai folyamatok optimalizálása az Ellátási lánc csapattal
  • Szállítókkal való kapcsolattartás, éves tárgyalások és egyeztetések megvalósítása
  • Versenytársak és piaci trendek figyelése és elemzése
  • Áruházak és vásárlók rendszeres látogatása
  • Konkurencia rendszeres látogatása a piaci és vevői szükségletek/szemléletek felmérésére
  • Szoros együttműködés a területi értékesítéssel

Képzettség

Téged keresünk, ha…

  • Preferáltan gazdasági/kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel beszerzési területen (nagykereskedelmi, vendéglátóipari vagy gyártói területen szerzett tapasztalat előny)
  • Van vezetői tapasztalatod (3-6 fős csapat vezetése tartozik a pozícióhoz)
  • Aktívan használod az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képességgel, érdekérvényesítő és meggyőző készséggel rendelkezel
  • Kiemelkedő elemző és döntéshozó képességed van
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni, tudod hogyan kell egy csapatot összetartani, motiválni és fejleszteni
  • Magabiztosan használod a Microsoft Office programokat (Excel, Word, PowerPoint)

További információk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszútávon számítunk Rád és a szakértelmedre
  • Az országban közel 30 éves múltra visszatekintő nemzetközi cég működését ismerheted meg
  • Az év nagykereskedő cége vagyunk és egyben a legnagyobb élelmiszer és nem élelmiszer nagykereskedő cég Magyarországon, 13 telephellyel országosan
  • 13–14 havi bért biztosítunk, melyet bérként vagy caffeteria-ként kaphatsz meg
  • A munkakörhöz céges autót biztosítunk
  • Home office lehetőséget is nyújtunk heti két napban (szerda, csütörtök) – tárgyalási időszakban ez egy napra korlátozódhat
  • A munka utáni bevásárlás sem gond, csak ugorj le az áruházba és élj a dolgozói kedvezmények nyújtotta lehetőségekkel!

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Keleti utca 3.

  2. Budaörs
Keresés

Munkahelyek