JUMP TO CONTENT
Keresés
  1. Szakemberek
  2. Budaörs
  3. Törzsadatkezelés

Törzsadat asszisztens (Budaörs)

Stellenbeschreibung

A cég leírása

A német központú METRO csoport egy vezető nemzetközi nagykereskedelmi vállalat, mely célzottan a szállodák, éttermek és vendéglátóegységek (HoReCa), valamint az önálló kereskedők igényeinek kiszolgálására specializálódott. A Társaság 23 országban működik, világszerte több mint 90 ezer főt foglalkoztat.

A METRO 1993-ban elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra. Üzleti koncepciónk, hogy maximálisan támogassuk a professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vigyék, célunk az, hogy az első számú partnerükké váljunk.

Jelenleg 13 áruházzal állunk nagykereskedőként profi vevőink szolgálatára az ország számos pontján, teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységeikhez.

A METRO több mint 2000 főt foglalkoztat Magyarországon.

Csapatunkba keressük kollégánkat,

FÉL ÉVES határozott időtartamra

Törzsadat asszisztens

pozícióba.

Az állás leírása

Milyen feladatok várnak rád?

  • Cikktörzsadatok kezelése, adatkarbantartása a METRO saját vállalatirányítási rendszerében;
  • Társosztályok üzleti döntéseinek támogatása pl. a polci elérhetőség javítása vásárlóink jobb kiszolgálása érdekében;
  • Új törzsadatok rögzítése, több összefüggő rendszerben;
  • Törzsadatokkal kapcsolatos rendszeres riportálási, adattisztítási feladatok;
  • Rendszerek közötti adatkommunikáció felügyelete, hibák lekövetése és elhárítása;
  • METRO szállítói portál kezelése és ezen keresztüli kapcsolattartás, reklamációkezelés beszállító partereinkkel.
  • Az anyavállalat fejlesztési törekvéseinek lekövetése és implementálása a napi folyamatokba;
  • Folyamatos, vállalaton belüli társosztályokkal való kapcsolattartás.

Képzettség

Téged keresünk, ha…

  • Szeretnél betekintést nyerni egy nagykereskedelmi cég működésébe!
  • Esetleg egyetemi tanulmányaid mellé pont elfér egy fél éves, teljes munkaidős lehetőség, mellyel gazdagíthatod tapasztalataid körét!
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Ha van 1 éves releváns szakmai tapasztalatod adminisztratív területen, de pályakezdők jelentkezését is nagyon várjuk!
  • Felhasználói szinten használod a Microsoft Office programokat, azon belül is magabiztos Excel tudással bírsz
  • Munkádat önállóan, proaktívan és precízen végzed
  • Szeretsz csapatban is dolgozni, nem probléma számodra a komplexebb feladatok megoldása sem
  • Nem okoz gondot az egymással párhuzamosan futó feladatok nyomonkövetése és megoldása
  • Tudsz és szeretsz folyamat és rendszer szinten gondolkodni
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képességet tudhatsz magadénak

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha …

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Alap szintű angol nyelvtudásod van

További információk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Szakmai tudásod és tapasztalatod multinacionális munkakörnyezetben fejlesztheted
  • Dinamikus és jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást Budapest – Budaörs viszonylatban
  • Home-office lehetőséget is tudunk biztosítani számodra (Heti két napban)
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

  2. Budaörs
Keresés

Munkahelyek